کمک به بیماران خاص

با موسسه خیریه انجمن کمک به بیماران خاص نور فدک در حمایت از بیماران خاص سهیم باشید شماره حساب کارت کمک به بیماری های خاص نقدی مالی و آنلاین برای شما خّیرین و انسان دوستان گرامی قابل واریز خواهد بود. طبق آخرین آمارهای رسمی، بیشتر از پنجاه هزار نفر بزرگسال و کودک دارای بیماری هاص خاص در کشور زندگی میکنند که بیش از نیمی از این تعداد، در مناطق محروم هستند و حتی دسترسی آسانی به مراکز درمانی عمومی هم ندارند. این دسته از بیماران که اغلب از مریضی های نادری مثل ms، تالاسمی، هموفیلی و... رنج میبرند، علاوه بر بار عاطفی و روانی که به خانواده خود وارد میکنند، هزینه های بسیار سنگینی را نیز بر خانواده های خود تحمیل میکنند. متاسفانه بسیاری از این قبیل خانواده ها، با مشکلات اساسی برای تامین هزینه های هنگفت مراقبتی و درمانی روبرو هستند و چشم به راه طرح های کمک به بیماران خاص موسسات، سازمانها و بنیادهای خیریه هستند.

نور فدک با کمک خیّرین عزیز و همچنین حمایت های مالی از طرف سازمانهای دولتی مربوطه، انواع طرح های خیریه کمک به بیماران خاص را آغاز نموده و گزارش فعالیت های خود در زمینه حمایت از بیماران خاص را بصورت منظم در وبسایت خود به عموم مردم ارائه میدهد. چنانچه قصد دارید در این امور انسان دوستانه شرکت کنید و با کمک مالی به بیماران خاص بذر امید به زندگی را در دل ایشان بکارید ، در پایین همین صفحه میتوانید به شماره حساب حمایت از بیماران خاص دسترسی داشته باشید. شما حامیان گرامی در هر وسع و توان مالی ای که هستید با کمک به بیماران خاص، در طرح های حمایتی دارویی، رفاهی و عمرانی برای بیماران صعب العلاج سهیم خواهید شد و نقشی موثر در حمایت از بیماران خاص بی بضاعت خوهید داشت.

شماره حساب های خیریه نور فدک

بانک پارسیان 
نام صاحب حساب :موسسه خیریه نور فدک تهران
شماره حساب : 47000922831607
شماره شبا: IR 7605 4021 6447 0009 2283 1607
 شماره کارت : 0774   1820  0612  6221
_________________________________________
بانک تجارت 
نام صاحب حساب: موسسه خیریه نور فدک تهران
شماره حساب خیریه نور فدک بانک تجارت: 72861
بانک تجارت - شعبه جانبازان زاهدان
کد بانک: 2550
شماره ثبت خیریه: 14045

شما نیکوکاران و خیّرین گرامی علاوه بر کمک های نقدی و مالی به بیماران خاص بی بضاعت میتوانید کمک های غیر نقدی مانند پوشاک، مواد غذایی و یا هر آنچه برای ساخت و تجهیز کلینیک و درمانگاه های پزشکی مورد نیاز است را ( مانند دستگاه های دیالیز ) به انجمن حمایت از بیماران خاص هدیه بدهید و نقشی ارزنده در این حرکت خداپسندانه داشته باشید. همچنین در آینده ای نزدیک امکان واریز آنلاین از طریق درگاه های بانکی در این سایت حمایت از بیماران خاص فعال خواهد شد اما در حال حاضر فقط از طریق واریز به حساب و شماره کارت کمک به بیماران خاص نور فدک میتوانید کمک های نیکوکارانه خود را به دست این بیماران بی بضاعت برسانید. لذا برای حمایت غیر نقدی از بیماران خاص بی بضاعت میتوانید با تلفن 02188001185 تماس بگیرید. برای حمایت مالی از بیماران خاص میتوانید از اطلاعات حساب بانکی موسسه خیریه نور فدک در پایین آمده است استفاده کنید.
شماره حساب های خیریه :
شماره حساب خیریه نور فدک بانک پارسیان: 47000922831607
شماره حساب خیریه نور فدک بانک تجارت: 72861

موسسه خیریه نور فدک

.